Afișez 19 - 27 din 27 de rezultate
Filtrați după preț
Filtrați după marcă
- Arezzo 5
Filtrați după material
- Acril 3
- Cupru 2
- marmura turnata 19
- Portelan 3
Starea stocului
Cadă MANHATTAN din acril, freestanding, de perete, 170x80cm -alb lucios
6.170,00 lei| Greutate | 53 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 790 × 1690 × 600 cm |
| Culoare / Finisaj | Alb / Lucios |
| Conținut pachet | 1 x Cada, 1 x Manual de utilizare si montaj |
| Familie | MANHATTAN |
| Garanție (ani) | 5 ani |
| Dimensiuni (mm) | 600 x 790 x 1690 mm |
| Material | |
| Montaj |
Cădiță de duș STONE cu sifon de scurgere, din marmură turnată, cu efect ardezie 120x90x2,5cm – antracit (2box)
1.659,00 lei| Culoare / Finisaj | Antracit / Mat |
|---|---|
| Conținut pachet | 1 x Cadita de dus, 1 x Manual de utilizare si montaj, 1 x Rigola de scurgere |
| Debit de apă (L/min) | 30l / min |
| Familie | STONE |
| Garanție (ani) | 12 ani |
| Dimensiuni (mm) | 1200 x 900 x 25 mm |
| Material | |
| Montaj |
Cădiță de duș STONE cu sifon de scurgere, din marmură turnată, cu efect ardezie 120x90x2,5cm – negru (2box)
1.659,00 lei| Culoare / Finisaj | Negru / Mat |
|---|---|
| Conținut pachet | 1 x Cadita de dus, 1 x Manual de utilizare si montaj, 1 x Rigola de scurgere |
| Debit de apă (L/min) | 30l / min |
| Familie | STONE |
| Garanție (ani) | 12 ani |
| Dimensiuni (mm) | 1200 x 900 x 25 mm |
| Material | |
| Montaj |
Cadiță de duș STONE cu sifon de scurgere, din marmură turnată, cu efect ardezie 120x90x2,5cm – alb (2box)
1.659,00 lei| Culoare / Finisaj | Alb / Lucios |
|---|---|
| Conținut pachet | 1 x Cadita de dus, 1 x Manual de utilizare si montaj, 1 x Rigola de scurgere |
| Debit de apă (L/min) | 30l / min |
| Familie | STONE |
| Garanție (ani) | 12 ani |
| Dimensiuni (mm) | 1200 x 900 x 25 mm |
| Material | |
| Montaj |
Cadiță de duș STONE cu sifon de scurgere, din marmură turnată, cu efect ardezie 120x90x2,5cm – bej (2box)
1.659,00 lei| Culoare / Finisaj | Bej / Mat |
|---|---|
| Conținut pachet | 1 x Cadita de dus, 1 x Manual de utilizare si montaj, 1 x Rigola de scurgere |
| Debit de apă (L/min) | 30l / min |
| Familie | STONE |
| Garanție (ani) | 12 ani |
| Dimensiuni (mm) | 1200 x 900 x 25 mm |
| Material | |
| Montaj |
Cădiță de duș STONE cu sifon de scurgere, din marmură turnată, cu efect ardezie 90x90x2,5cm – antracit (2box)
1.370,00 lei| Culoare / Finisaj | Antracit / Mat |
|---|---|
| Conținut pachet | 1 x Cadita de dus, 1 x Manual de utilizare si montaj, 1 x Rigola de scurgere |
| Debit de apă (L/min) | 30l / min |
| Familie | STONE |
| Garanție (ani) | 12 ani |
| Dimensiuni (mm) | 900 x 900 x 25 mm |
| Material | |
| Montaj |
Cădiță de duș STONE cu sifon de scurgere, din marmură turnată, cu efect ardezie 90x90x2,5cm – negru (2box)
1.370,00 lei| Culoare / Finisaj | Negru / Mat |
|---|---|
| Conținut pachet | 1 x Cadita de dus, 1 x Manual de utilizare si montaj, 1 x Rigola de scurgere |
| Debit de apă (L/min) | 30l / min |
| Familie | STONE |
| Garanție (ani) | 12 ani |
| Dimensiuni (mm) | 900 x 900 x 25 mm |
| Material | |
| Montaj |
Cădiță de duș STONE cu sifon de scurgere, din marmură turnată, cu efect ardezie 90x90x2,5cm – alb (2box)
1.370,00 lei| Culoare / Finisaj | Alb / Mat |
|---|---|
| Conținut pachet | 1 x Cadita de dus, 1 x Manual de utilizare si montaj, 1 x Rigola de scurgere |
| Debit de apă (L/min) | 30l / min |
| Familie | STONE |
| Garanție (ani) | 12 ani |
| Dimensiuni (mm) | 900 x 900 x 25 mm |
| Material | |
| Montaj |
Cadiță de duș STONE cu sifon de scurgere, din marmură turnată, cu efect ardezie 90x90x2,5cm – bej (2box)
1.370,00 lei| Culoare / Finisaj | Bej / Mat |
|---|---|
| Conținut pachet | 1 x Cadita de dus, 1 x Manual de utilizare si montaj, 1 x Rigola de scurgere |
| Debit de apă (L/min) | 30l / min |
| Familie | STONE |
| Garanție (ani) | 12 ani |
| Dimensiuni (mm) | 900 x 900 x 25 mm |
| Material | |
| Montaj |