Afișez toate cele 3 rezultate
Montat pe pardoseală
Cadă SILK din acril, freestanding, de mijloc, 170x85cm – alb mat
6.572,00 lei| Greutate | 52 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 840 × 1690 × 560 cm |
| Culoare / Finisaj | Alb / Lucios |
| Conținut pachet | 1 x Cada, 1 x Manual de utilizare si montaj |
| Familie | SILK |
| Garanție (ani) | 5 ani |
| Dimensiuni (mm) | 560 x 840 x 1690 mm |
| Material | |
| Montaj |
Cadă FLORIDA din acril, freestanding, de perete, 170x75cm – alb lucios
5.964,00 lei| Greutate | 76 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 750 × 1700 × 580 cm |
| Culoare / Finisaj | Alb / Lucios |
| Conținut pachet | 1 x Cada, 1 x Manual de utilizare si montaj |
| Familie | FLORIDA |
| Garanție (ani) | 5 ani |
| Dimensiuni (mm) | 580 x 750 x 1700 mm |
| Material | |
| Montaj |
Cadă MANHATTAN din acril, freestanding, de perete, 170x80cm -alb lucios
6.170,00 lei| Greutate | 53 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 790 × 1690 × 600 cm |
| Culoare / Finisaj | Alb / Lucios |
| Conținut pachet | 1 x Cada, 1 x Manual de utilizare si montaj |
| Familie | MANHATTAN |
| Garanție (ani) | 5 ani |
| Dimensiuni (mm) | 600 x 790 x 1690 mm |
| Material | |
| Montaj |