Afișez 1 - 18 din 27 de rezultate
Filtrați după preț
Filtrați după marcă
- Arezzo 5
Filtrați după material
- Acril 3
- Cupru 2
- marmura turnata 19
- Portelan 3
Starea stocului
Baterie înaltă cadă CUBEFIELD, cu montaj în pardoseală – crom
2.751,00 lei| Cartuș ceramic | CITEC |
|---|---|
| Fabrica | |
| Culoare / Finisaj | Crom / Lucios |
| Conținut pachet | 1 x Baterie, 1 x Furtu, 1 x Manual de utilizare și montare, 1 x Pară duș |
| Familie | CUBEFIELD |
| Functii | |
| Garanție (ani) | 5 ani |
| Material | |
| Montaj | |
| Înălțime / lungime pipă (mm) | 877 / 219 mm |
Baterie înaltă cadă ROCKFIELD, cu montaj în pardoseală – negru
2.534,00 lei| Culoare / Finisaj | Negru / Mat |
|---|---|
| Fabrica | |
| Conținut pachet | 1 x Baterie inalta cada, 1 x Manual de utilizare si montaj, 1 x Sistem de prindere |
| Familie | ROCKFIELD |
| Garanție (ani) | 5 ani |
| Dimensiuni (mm) | 898 x 130 x 278 mm |
| Material | |
| Montaj |
Vas WC OHIO cu montaj pe pardoseala – alb
979,00 lei| Greutate | 30 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 345 × 520 × 400 cm |
| Culoare / Finisaj | Alb / Lucios |
| Fabrica | |
| Conținut pachet | 1 x Manual de utilizare si montaj, 1 x Vas WC |
| Familie | OHIO |
| Garanție (ani) | 5 ani |
| Înălțime șezut (mm) | 400 mm |
| Dimensiuni (mm) | 520 x 345 mm |
| Material | |
| Montaj |
Vas WC OHIO cu montaj pe pardoseala, cu rezervor inclus – alb (2box)
1.463,00 lei| Greutate | 46,8 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 345 × 660 × 400 cm |
| Culoare / Finisaj | Alb / Lucios |
| Fabrica | |
| Conținut pachet | 1 x Manual de utilizare si montaj, 1 x Rezervor, 1 x Vas WC |
| Familie | OHIO |
| Garanție (ani) | 5 ani |
| Înălțime șezut (mm) | 400 mm |
| Dimensiuni (mm) | 660 x 345 mm |
| Material | |
| Montaj |
Bideu OHIO cu montaj pe pardoseală – alb
1.000,00 lei| Greutate | 27,5 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 520 × 345 × 400 cm |
| Culoare / Finisaj | Alb / Lucios |
| Fabrica | |
| Conținut pachet | 1 x Bideu, 1 x Manual de utilizare si montaj |
| Familie | OHIO |
| Garanție (ani) | 2 ani |
| Dimensiuni (mm) | 345 x 400 x 520 mm |
| Material | |
| Montaj |
Cadă SILK din acril, freestanding, de mijloc, 170x85cm – alb mat
6.572,00 lei| Greutate | 52 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 840 × 1690 × 560 cm |
| Culoare / Finisaj | Alb / Lucios |
| Conținut pachet | 1 x Cada, 1 x Manual de utilizare si montaj |
| Familie | SILK |
| Garanție (ani) | 5 ani |
| Dimensiuni (mm) | 560 x 840 x 1690 mm |
| Material | |
| Montaj |
Cadă PALMYRA din marmură turnată, freestanding, de mijloc, 150x70cm – alb mat
9.425,00 lei| Culoare / Finisaj | Alb / Mat |
|---|---|
| Conținut pachet | 1 x Cada, 1 x Manual de utilizare si montaj |
| Familie | PALMYRA |
| Garanție (ani) | 5 ani |
| Dimensiuni (mm) | 600 x 700 x 1500 mm |
| Material | |
| Montaj |
Cadă PALMYRA din marmură turnată, freestanding, de mijloc, 150x70cm – alb lucios
9.425,00 lei| Greutate | 83 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 700 × 1500 × 600 cm |
| Culoare / Finisaj | Alb / Lucios |
| Conținut pachet | 1 x Cada, 1 x Manual de utilizare si montaj |
| Familie | PALMYRA |
| Garanție (ani) | 5 ani |
| Dimensiuni (mm) | 600 x 700 x 1500 mm |
| Material | |
| Montaj |
Cadă MARYLAND din marmură turnată, freestanding, de perete, 170x80cm – alb mat
9.847,00 lei| Culoare / Finisaj | Alb / Mat |
|---|---|
| Conținut pachet | 1 x Cada, 1 x Manual de utilizare si montaj |
| Familie | MARYLAND |
| Garanție (ani) | 5 ani |
| Dimensiuni (mm) | 600 x 800 x 1700 mm |
| Material | |
| Montaj |
Cadă MARYLAND din marmură turnată, freestanding, de perete, 170x80cm – negru lucios
14.060,00 lei| Culoare / Finisaj | Negru / Lucios |
|---|---|
| Conținut pachet | 1 x Cada, 1 x Manual de utilizare si montaj |
| Familie | MARYLAND |
| Garanție (ani) | 5 ani |
| Dimensiuni (mm) | 600 x 800 x 1700 mm |
| Material | |
| Montaj |
Cadă MARYLAND din marmură turnată, freestanding, de perete, 170x80cm – negru mat
12.742,00 lei| Culoare / Finisaj | Negru / Mat |
|---|---|
| Conținut pachet | 1 x Cada, 1 x Manual de utilizare si montaj |
| Familie | MARYLAND |
| Garanție (ani) | 5 ani |
| Dimensiuni (mm) | 600 x 800 x 1700 mm |
| Material | |
| Montaj |
Cadă MARYLAND din marmură turnată, freestanding, de perete, 170x80cm – negru / alb lucios
14.060,00 lei| Culoare / Finisaj | Alb / Negru / Lucios |
|---|---|
| Conținut pachet | 1 x Cada, 1 x Manual de utilizare si montaj |
| Familie | MARYLAND |
| Garanție (ani) | 5 ani |
| Dimensiuni (mm) | 600 x 800 x 1700 mm |
| Material | |
| Montaj |
Cadă MARYLAND din marmură turnată, freestanding, de perete, 170x80cm – negru / alb mat
12.742,00 lei| Culoare / Finisaj | Alb / Negru / Mat |
|---|---|
| Conținut pachet | 1 x Cada, 1 x Manual de utilizare si montaj |
| Familie | MARYLAND |
| Garanție (ani) | 5 ani |
| Dimensiuni (mm) | 600 x 800 x 1700 mm |
| Material | |
| Montaj |
Cadă PALMYRA din marmură turnată, freestanding, de mijloc, 150x70cm – negru lucios
13.164,00 lei| Culoare / Finisaj | Negru / Lucios |
|---|---|
| Conținut pachet | 1 x Cada, 1 x Manual de utilizare si montaj |
| Familie | PALMYRA |
| Garanție (ani) | 5 ani |
| Dimensiuni (mm) | 600 x 700 x 1500 mm |
| Material | |
| Montaj |
Cadă PALMYRA din marmură turnată, freestanding, de mijloc, 150x70cm – negru mat
12.165,00 lei| Culoare / Finisaj | Negru / Mat |
|---|---|
| Conținut pachet | 1 x Cada, 1 x Manual de utilizare si montaj |
| Familie | PALMYRA |
| Garanție (ani) | 5 ani |
| Dimensiuni (mm) | 600 x 700 x 1500 mm |
| Material | |
| Montaj |
Cadă PALMYRA din marmură turnată, freestanding, de mijloc, 150x70cm – negru / alb lucios
13.164,00 lei| Culoare / Finisaj | Alb / Negru / Lucios |
|---|---|
| Conținut pachet | 1 x Capac WC, 1 x Manual de utilizare si montaj, 1 x Sistem de prindere |
| Familie | PALMYRA |
| Garanție (ani) | 5 ani |
| Dimensiuni (mm) | 600 x 700 x 1500 mm |
| Material | |
| Montaj |
Cadă PALMYRA din marmură turnată, freestanding, de mijloc, 150x70cm – negru / alb mat
12.165,00 lei| Culoare / Finisaj | Alb / Negru / Mat |
|---|---|
| Conținut pachet | 1 x Cada, 1 x Manual de utilizare si montaj |
| Familie | PALMYRA |
| Garanție (ani) | 5 ani |
| Dimensiuni (mm) | 600 x 700 x 1500 mm |
| Material | |
| Montaj |
Cadă FLORIDA din acril, freestanding, de perete, 170x75cm – alb lucios
5.964,00 lei| Greutate | 76 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 750 × 1700 × 580 cm |
| Culoare / Finisaj | Alb / Lucios |
| Conținut pachet | 1 x Cada, 1 x Manual de utilizare si montaj |
| Familie | FLORIDA |
| Garanție (ani) | 5 ani |
| Dimensiuni (mm) | 580 x 750 x 1700 mm |
| Material | |
| Montaj |