Afișez toate cele 4 rezultate
Așezat pe blat sau montat pe perete
"Lavoar dreptunghiular TAMPA, din porțelan, cu picioare metalice 75X42cm – alb" a fost adăugat în coș. Vezi coșul
Lavoar dreptunghiular MIDLAND, din porțelan, cu picioare metalice, cu scurgere neagră 75X42cm – negru
1.896,00 lei
| Greutate | 23 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 420 × 750 × 145 cm |
| Adâncime interioară | 100 mm |
| Culoare / Finisaj | Negru / Mat |
| Conținut pachet | 1 lavoar, Manual, Picioare metalice, Scurgere click-clack |
| Familie | TAMPA |
| Garanție (ani) | 5 ani |
| Dimensiuni (mm) | 145 x 420 x 750 mm |
| Material | |
| Montaj | |
| Orificiu de montare baterie | Cu orificiu |
| Preaplin | Cu preaplin |
Lavoar dreptunghiular NORFOLK, din porțelan, cu suport prosoape 60X42cm – alb
670,00 lei
Lavoar dreptunghiular PLANO, din porțelan, cu suport prosoape, cu scurgere neagră 60X42cm – negru
1.144,00 lei
Lavoar dreptunghiular TAMPA, din porțelan, cu picioare metalice 75X42cm – alb
1.267,00 lei
| Greutate | 23 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 420 × 750 × 145 cm |
| Adâncime interioară | 100 mm |
| Culoare / Finisaj | Alb / Lucios |
| Conținut pachet | 1 lavoar, Manual, Picioare metalice |
| Familie | TAMPA |
| Garanție (ani) | 5 ani |
| Dimensiuni (mm) | 145 x 420 x 750 mm |
| Material | |
| Montaj | |
| Orificiu de montare baterie | Cu orificiu |
| Preaplin | Cu preaplin |