Afișez 91 - 108 din 258 de rezultate
Filtrați după preț
Filtrați după marcă
- Arezzo 144
- Villeroy&Boch 3
- Alca 5
- Besco 2
- FDesign 68
- Hansgrohe 10
- Ideal Standard 3
Filtrați după dimensiune
Filtrați după material
Starea stocului
Accesorii baie
"Baterie lavoar CUBEFIELD, incastrata in perete – negru" a fost adăugat în coș. Vezi coșul
VENTIL PUSH-OPEN PENTRU LAVOARE CU PREALPIN 8L033401
383,00 lei
Rigolă de scurgere din oțel inoxidabil, 80cm – auriu periat
773,00 lei
Rigola de scurgere 2in1, din oțel inoxidabil, cu grilă reversibilă, 70cm – crom
680,00 lei
Rigolă de scurgere 2în1, din oțel inoxidabil, cu grilă reversibilă, 80cm – crom
711,00 lei
Rigolă de scurgere 2în1, din oțel inoxidabil, cu grilă reversibilă, 80cm – negru
794,00 lei
Rigolă de scurgere 2în1, din oțel inoxidabil, cu grilă reversibilă, 90cm – crom
773,00 lei
Rigolă de scurgere îngustă din oțel inoxidabil cu grilă 80cm – crom
711,00 lei
Baterie lavoar CUBEFIELD, cu montaj pe lavoar – crom
598,00 lei
| Dimensiuni | 80 × 35 × 21 cm |
|---|---|
| Cartuș ceramic | CITEC |
| Fabrica | |
| Culoare / Finisaj | Crom / Lucios |
| Conținut pachet | 1 x Baterie, 1 x Manual de utilizare și montare, 2 x Racord |
| Familie | CUBEFIELD |
| Garanție (ani) | 5 ani |
| Material | |
| Montaj | |
| Înălțime / lungime pipă (mm) | 114 / 120 mm |
| Tip baterie | Lavoar |
| Tip comandă | Monocomandă |
| Tip pipă | Pivotantă |
Baterie lavoar CUBEFIELD, cu montaj pe lavoar – negru
649,00 lei
Baterie lavoar CUBEFIELD, cu montaj pe lavoar – auriu periat
701,00 lei
Baterie inalta lavoar CUBEFIELD, cu montaj pe blat – crom
876,00 lei
| Cartuș ceramic | CITEC |
|---|---|
| Fabrica | |
| Culoare / Finisaj | Crom / Lucios |
| Conținut pachet | 1 x Baterie, 1 x Manual de ultilizare și montare, 2 x Racord |
| Familie | CUBEFIELD |
| Garanție (ani) | 2 ani |
| Dimensiuni (mm) | 315 x 204 x 42 |
| Material | |
| Montaj | |
| Înălțime / lungime pipă (mm) | 257 / 163 mm |
| Tip baterie | Lavoar |
| Tip comandă | Monocomandă |
Baterie lavoar CUBEFIELD, incastrata in perete – crom
917,00 lei
Baterie lavoar CUBEFIELD, incastrata in perete – negru
989,00 lei
Baterie lavoar CUBEFIELD, incastrata in perete – auriu periat
1.010,00 lei
Baterie cada/duș CUBEFIELD, completă, cu montaj pe perete – Crom
1.278,00 lei
Baterie cada CUBEFIELD, completa, cu montaj pe perete – negru
1.453,00 lei
Încărcați mai multe produse
Încărcare...