Afișez 163 - 180 din 258 de rezultate
Filtrați după preț
Filtrați după marcă
- Arezzo 144
- Villeroy&Boch 3
- Alca 5
- Besco 2
- FDesign 68
- Hansgrohe 10
- Ideal Standard 3
Filtrați după dimensiune
Filtrați după material
Starea stocului
Accesorii baie
"Baterie cadă ROCKFIELD, cu monaj pe perete – negru" a fost adăugat în coș. Vezi coșul
Baterie înaltă lavoar SLIMFIELD, cu montaj pe blat – crom
567,00 lei
Baterie lavoar SLIMFIELD, încastrată în perete – crom
567,00 lei
| Greutate | 15,7 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 168 × 226 × 105 cm |
| Cartuș ceramic | SEDAL |
| Fabrica | |
| Culoare / Finisaj | Crom / Lucios |
| Conținut pachet | 1 x Baterie lavoar, 1 x Manual de utilizare si montaj |
| Familie | SLIMFIELD |
| Garanție (ani) | 5 ani |
| Dimensiuni (mm) | 105 x 168 x 226 mm |
| Material | |
| Montaj | |
| Înălțime / lungime pipă (mm) | / 168 mm |
Baterie cadă SLIMFIELD, cu monaj pe perete – crom
897,00 lei
Coloană duș completă SLIMFIELD, cu montaj pe perete – crom
1.144,00 lei
Baterie pentru lavoar BLACKFIELD, cu montaj pe lavoar – negru
567,00 lei
Baterie înaltă lavoar BLACKFIELD, cu montaj pe blat – negru
763,00 lei
Baterie cadă BLACKFIELD, cu monaj pe perete – negru
948,00 lei
Furtun de duș BLACKFIELD, cu efect metalic 1,5 m – negru
114,00 lei
Pară de duș BLACKFIELD, cu 1 funcție – negru
72,00 lei
Suport de duș BLACKFIELD – negru
51,00 lei
Coloană duș completă BLACKFIELD, cu montaj pe perete – negru
1.329,00 lei
Suport pară de duș BLACKFIELD, cu conector pentru furtunul de duș – negru
186,00 lei
Baterie bideu BLACKFIELD – negru
588,00 lei
Baterie lavoar ROCKFIELD, cu montaj pe lavoar- negru
618,00 lei
Baterie înaltă lavoar ROCKFIELD, cu montaj pe blat – negru
824,00 lei
Baterie cadă ROCKFIELD, cu monaj pe perete – negru
989,00 lei
Pară de duș ROCKFIELD, cu 1 funcție – negru
145,00 lei
Baterie înaltă cadă ROCKFIELD, cu montaj în pardoseală – negru
2.534,00 lei
Încărcați mai multe produse
Încărcare...