Afișez 163 - 180 din 258 de rezultate
Filtrați după preț
Filtrați după marcă
- Arezzo 144
- Villeroy&Boch 3
- Alca 5
- Besco 2
- FDesign 68
- Hansgrohe 10
- Ideal Standard 3
Filtrați după dimensiune
Filtrați după material
Starea stocului
Baterie înaltă lavoar SLIMFIELD, cu montaj pe blat – crom
567,00 lei| Greutate | 10,2 kg |
|---|---|
| Cartuș ceramic | SEDAL |
| Fabrica | |
| Culoare / Finisaj | Crom / Lucios |
| Conținut pachet | 1 x Baterie lavoar, 1 x Manual de utilizare si montaj |
| Familie | SLIMFIELD |
| Garanție (ani) | 5 ani |
| Dimensiuni (mm) | 276 mm |
| Material | |
| Montaj | |
| Înălțime / lungime pipă (mm) | 212 / 167,3 mm |
Baterie lavoar SLIMFIELD, încastrată în perete – crom
567,00 lei| Greutate | 15,7 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 168 × 226 × 105 cm |
| Cartuș ceramic | SEDAL |
| Fabrica | |
| Culoare / Finisaj | Crom / Lucios |
| Conținut pachet | 1 x Baterie lavoar, 1 x Manual de utilizare si montaj |
| Familie | SLIMFIELD |
| Garanție (ani) | 5 ani |
| Dimensiuni (mm) | 105 x 168 x 226 mm |
| Material | |
| Montaj | |
| Înălțime / lungime pipă (mm) | / 168 mm |
Baterie cadă SLIMFIELD, cu monaj pe perete – crom
897,00 lei| Greutate | 20,4 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 197 × 273 cm |
| Cartuș ceramic | SEDAL |
| Fabrica | |
| Culoare / Finisaj | Crom / Lucios |
| Conținut pachet | 1 x Baterie cada, 1 x Manual de utilizare si montaj |
| Familie | SLIMFIELD |
| Garanție (ani) | 5 ani |
| Dimensiuni (mm) | 273 mm |
| Material | |
| Montaj |
Coloană duș completă SLIMFIELD, cu montaj pe perete – crom
1.144,00 lei| Greutate | 21,8 kg |
|---|---|
| Cartuș ceramic | SEDAL |
| Fabrica | |
| Culoare / Finisaj | Crom / Lucios |
| Conținut pachet | 1 x Coloană de duș completă, 1 x Manual de utilizare și montare |
| Familie | SLIMFIELD |
| Garanție (ani) | 5 ani |
| Dimensiuni (mm) | 880 – 1500 mm |
| Material | |
| Montaj |
Baterie pentru lavoar BLACKFIELD, cu montaj pe lavoar – negru
567,00 lei| Cartuș ceramic | SEDAL |
|---|---|
| Fabrica | |
| Culoare / Finisaj | Negru / Mat |
| Conținut pachet | 1 x Baterie lavoar, 1 x Manual de utilizare si montaj |
| Familie | BLACKFIELD |
| Garanție (ani) | 5 ani |
| Material | |
| Montaj | |
| Înălțime / lungime pipă (mm) | 88 / 117 mm |
Baterie înaltă lavoar BLACKFIELD, cu montaj pe blat – negru
763,00 lei| Greutate | 1,56 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 155 × 192 × 260 cm |
| Cartuș ceramic | SEDAL |
| Fabrica | |
| Culoare / Finisaj | Negru / Mat |
| Conținut pachet | 1 x Baterie lavoar, 1 x Manual de utilizare si montaj |
| Familie | BLACKFIELD |
| Garanție (ani) | 5 ani |
| Material | |
| Montaj | |
| Înălțime / lungime pipă (mm) | 192 / 155 mm |
Baterie cadă BLACKFIELD, cu monaj pe perete – negru
948,00 lei| Greutate | 1,38 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 172 × 170 × 109 cm |
| Culoare / Finisaj | Negru / Mat |
| Fabrica | |
| Conținut pachet | 1 x Baterie cada, 1 x Manual de utilizare si montaj |
| Familie | BLACKFIELD |
| Garanție (ani) | 5 ani |
| Material | |
| Montaj |
Furtun de duș BLACKFIELD, cu efect metalic 1,5 m – negru
114,00 lei| Greutate | 0,24 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 1500 cm |
| Culoare / Finisaj | Negru / Mat |
| Fabrica | |
| Conținut pachet | 1 x Furtun 1.5m, 1 x Manual de utilizare si montaj |
| Familie | BLACKFIELD |
| Garanție (ani) | 2 ani |
| Material | |
| Montaj |
Pară de duș BLACKFIELD, cu 1 funcție – negru
72,00 lei| Greutate | 0,5 kg |
|---|---|
| Culoare / Finisaj | Negru / Mat |
| Fabrica | |
| Conținut pachet | 1 x Manual de utilizare si montaj, 1 x Para de dus |
| Familie | BLACKFIELD |
| Garanție (ani) | 2 ani |
| Material | |
| Montaj |
Suport de duș BLACKFIELD – negru
51,00 lei| Culoare / Finisaj | Negru / Mat |
|---|---|
| Fabrica | |
| Conținut pachet | 1 x Manual de utilizare si montaj, 1 x Suport para duș |
| Familie | BLACKFIELD |
| Garanție (ani) | 2 ani |
| Material | |
| Montaj |
Coloană duș completă BLACKFIELD, cu montaj pe perete – negru
1.329,00 lei| Cartuș ceramic | SEDAL |
|---|---|
| Fabrica | |
| Culoare / Finisaj | Negru / Mat |
| Conținut pachet | 1 x Coloană de duș completă, 1 x Manual de utilizare și montare |
| Familie | BLACKFIELD |
| Garanție (ani) | 5 ani |
| Material | |
| Montaj |
Suport pară de duș BLACKFIELD, cu conector pentru furtunul de duș – negru
186,00 lei| Culoare / Finisaj | Negru / Mat |
|---|---|
| Fabrica | |
| Conținut pachet | 1 x Manual de utilizare si montaj, 1 x Suport para duș |
| Familie | SPRINGFIELD |
| Garanție (ani) | 2 ani |
| Material | |
| Montaj |
Baterie bideu BLACKFIELD – negru
588,00 lei| Greutate | 10,3 kg |
|---|---|
| Cartuș ceramic | SEDAL |
| Fabrica | |
| Culoare / Finisaj | Negru / Mat |
| Conținut pachet | 1 x Baterie bideu, 1 x Manual de utilizare si montaj |
| Familie | BLACKFIELD |
| Garanție (ani) | 5 ani |
| Material | |
| Montaj |
Baterie lavoar ROCKFIELD, cu montaj pe lavoar- negru
618,00 lei| Greutate | 10,1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 170 × 176 cm |
| Culoare / Finisaj | Negru / Mat |
| Fabrica | |
| Conținut pachet | 1 x Baterie lavoar, 1 x Manual de utilizare si montaj |
| Familie | ROCKFIELD |
| Garanție (ani) | 5 ani |
| Material | |
| Montaj | |
| Înălțime / lungime pipă (mm) | 117 / 171 mm |
Baterie înaltă lavoar ROCKFIELD, cu montaj pe blat – negru
824,00 lei| Greutate | 10,1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 221 × 297 cm |
| Culoare / Finisaj | Negru / Mat |
| Fabrica | |
| Conținut pachet | 1 x Baterie lavoar, 1 x Manual de utilizare si montaj |
| Familie | ROCKFIELD |
| Garanție (ani) | 5 ani |
| Material | |
| Montaj | |
| Înălțime / lungime pipă (mm) | 240 / 148 mm |
Baterie cadă ROCKFIELD, cu monaj pe perete – negru
989,00 lei| Dimensiuni | 216 × 224 × 121 cm |
|---|---|
| Culoare / Finisaj | Negru / Mat |
| Fabrica | |
| Conținut pachet | 1 x Baterie cada, 1 x Manual de utilizare si montaj |
| Familie | ROCKFIELD |
| Garanție (ani) | 5 ani |
| Material | |
| Montaj |
Pară de duș ROCKFIELD, cu 1 funcție – negru
145,00 lei| Culoare / Finisaj | Negru / Mat |
|---|---|
| Fabrica | |
| Conținut pachet | 1 x Manual de utilizare si montaj, 1 x Para de dus |
| Familie | ROCKFIELD |
| Garanție (ani) | 2 ani |
| Material | |
| Montaj |
Baterie înaltă cadă ROCKFIELD, cu montaj în pardoseală – negru
2.534,00 lei| Culoare / Finisaj | Negru / Mat |
|---|---|
| Fabrica | |
| Conținut pachet | 1 x Baterie inalta cada, 1 x Manual de utilizare si montaj, 1 x Sistem de prindere |
| Familie | ROCKFIELD |
| Garanție (ani) | 5 ani |
| Dimensiuni (mm) | 898 x 130 x 278 mm |
| Material | |
| Montaj |