Showing 127–144 of 258 results
Filter by price
Filter by brand
- Arezzo 144
- Villeroy&Boch 3
- Alca 5
- Besco 2
- FDesign 68
- Hansgrohe 10
- Ideal Standard 3
Filter by size
Filter by material
Bathroom accessories
“Coloană duș completă PALMFIELD, cu montaj pe perete – gun metal” has been added to your cart. View cart
Baterie încastrată pentru bideu cu duș de mână CUBEFIELD – Negru
866,00 lei
Baterie încastrată pentru bideu cu duș de mână CUBEFIELD – Auriu periat
938,00 lei
Baterie lavoar PALMFIELD, cu montaj pe lavoar – negru
608,00 lei
| Weight | 10,1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 160 × 198 cm |
| Cartuș ceramic | SEDAL |
| Factory | |
| Culoare / Finisaj | Negru / Mat |
| Conținut pachet | 1 x Baterie lavoar, 1 x Manual de utilizare si montaj |
| Familie | PALMFIELD |
| Functii | |
| Garanție (ani) | 5 ani |
| Material | |
| montage | |
| Înălțime / lungime pipă (mm) | 114 / 128 mm |
| Tip baterie | Lavoar |
| Tip comandă | Monocomandă |
Baterie lavoar PALMFIELD, cu montaj pe lavoar – gun metal
608,00 lei
Baterie înaltă lavoar PALMFIELD, cu montaj pe blat – negru
783,00 lei
Baterie inalta lavoar, PALMFIELD, cu montaj pe blat – gun metal
752,00 lei
Baterie cadă PALMFIELD, cu montaj pe perete – negru
917,00 lei
Pară de duș PALMFIELD, cu 3 funcți – negru
134,00 lei
Baterie înaltă cadă PALMFIELD, cu montaj în pardoseală – negru
2.668,00 lei
Baterie înaltă cadă, PALMFIELD, cu montaj în pardoseală – gun metal
2.977,00 lei
Coloană duș completă PALMFIELD, cu montaj pe perete – negru
1.381,00 lei
Sistem duș complet PALMFIELD, cu montaj încastrat în perete – negru
1.885,00 lei
Sistem duș complet, PALMFIELD, cu montaj încastrat în perete – Gun metal
1.978,00 lei
Baterie lavoar SPRINGFIELD, cu montaj pe lavoar – crom
588,00 lei
Baterie înaltă lavoar SPRINGFIELD, cu montaj pe blat – crom
876,00 lei
Baterie cadă SPRINGFIELD, pipă pliabilă, cu monaj pe perete – crom
1.175,00 lei
Furtun de dus din plastic cu efect metalic SPRINGFIELD 1,5 m – crom
109,00 lei
Load more products
Loading...