Afișez 19 - 35 din 35 de rezultate
Calorifer portprosop ROCKWALL BLACK 1140x500mm – negru satinat
1.834,00 lei| Greutate | 12 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 90 × 500 × 1140 cm |
| Culoare / Finisaj | Negru / Mat |
| Fabrica | |
| Conținut pachet | 1 x Aerisitor, 1 x Dop, 1 x Manual de utilizare si montaj, 1 x Radiator |
| Familie | ROCKFIELD |
| Garanție (ani) | 5 ani |
| Dimensiuni (mm) | 1140x500x90 mm |
| Material | |
| Montaj | |
| Presiune maximă de lucru (MPa) | 1.8 |
| Tip încălzire | Încălzire centrală / electrică (rezistenta electrica) |
| Putere nominală (W) | 417 |
| Distanța conectori (mm) | 50 mm |
Calorifer portprosop ROCKWALL WHITE 1140x500mm – alb
1.515,00 lei| Greutate | 12 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 90 × 500 × 1140 cm |
| Culoare / Finisaj | Alb / Lucios |
| Fabrica | |
| Conținut pachet | 1 x Aerisitor, 1 x Dop, 1 x Manual de utilizare si montaj, 1 x Radiator |
| Familie | ROCKFIELD |
| Garanție (ani) | 5 ani |
| Dimensiuni (mm) | 1140x500x90 mm |
| Material | |
| Montaj | |
| Presiune maximă de lucru (MPa) | 1.8 |
| Tip încălzire | Încălzire centrală / electrică (rezistenta electrica) |
| Putere nominală (W) | 417 |
| Distanța conectori (mm) | 500 mm |
Calorifer portprosop DUO ANTRACIT 1200×500 – antracit mat
1.350,00 lei| Greutate | 22 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 126 × 55 × 8 cm |
| Culoare / Finisaj | Antracit / Mat |
| Fabrica | |
| Conținut pachet | 1 x Aerisitor, 1 x Dop, 1 x Manual de utilizare si montaj, 1 x Radiator |
| Familie | DUO |
| Garanție (ani) | 5 ani |
| Dimensiuni (mm) | 1200x500x60 mm |
| Material | |
| Montaj | |
| Presiune maximă de lucru (MPa) | 1.8 |
| Tip încălzire | Încălzire centrală / electrică (rezistenta electrica) |
| Putere nominală (W) | 920 |
| Distanța conectori (mm) | 470 mm |
Calorifer portprosop DUO WHITE 1200x500mm – alb lucios
1.247,00 lei| Greutate | 22 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 126 × 55 × 8 cm |
| Culoare / Finisaj | Alb / Lucios |
| Fabrica | |
| Conținut pachet | 1 x Aerisitor, 1 x Dop, 1 x Manual de utilizare si montaj, 1 x Radiator |
| Familie | DUO |
| Garanție (ani) | 5 ani |
| Dimensiuni (mm) | 1200x500x60 mm |
| Material | |
| Montaj | |
| Presiune maximă de lucru (MPa) | 1.8 |
| Tip încălzire | Încălzire centrală / electrică (rezistenta electrica) |
| Putere nominală (W) | 920 |
| Distanța conectori (mm) | 470 mm |
Calorifer portprosop DIAGONAL WHITE 1200x500mm – alb lucios
1.504,00 lei| Greutate | 17 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 138 × 54 × 8 cm |
| Culoare / Finisaj | Alb / Lucios |
| Fabrica | |
| Conținut pachet | 1 x Aerisitor, 1 x Dop, 1 x Manual de utilizare si montaj, 1 x Radiator |
| Familie | DIAGONAL |
| Garanție (ani) | 5 ani |
| Dimensiuni (mm) | 1200x500x90 mm |
| Material | |
| Montaj | |
| Presiune maximă de lucru (MPa) | 1.8 |
| Tip încălzire | Încălzire centrală / electrică (rezistenta electrica) |
| Putere nominală (W) | 494 |
| Distanța conectori (mm) | 470 mm |
Calorifer portprosop FRISCO BLACK 1187x530mm – negru satinat
2.503,00 lei| Greutate | 17 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 530 × 1187 cm |
| Culoare / Finisaj | Negru / Mat |
| Fabrica | |
| Conținut pachet | 1 x Aerisitor, 1 x Dop, 1 x Manual de utilizare si montaj, 1 x Radiator |
| Familie | FRISCO |
| Garanție (ani) | 5 ani |
| Dimensiuni (mm) | 1140x500x90 mm |
| Material | |
| Montaj | |
| Presiune maximă de lucru (MPa) | 1.8 |
| Tip încălzire | Încălzire centrală / electrică (rezistenta electrica) |
| Putere nominală (W) | 417 |
| Distanța conectori (mm) | 50 mm |
Calorifer portprosop FRISCO WHITE 1187x530mm – alb lucios
1.937,00 lei| Greutate | 12 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 85 × 530 × 1187 cm |
| Culoare / Finisaj | Alb / Lucios |
| Fabrica | |
| Conținut pachet | 1 x Aerisitor, 1 x Dop, 1 x Manual de utilizare si montaj, 1 x Radiator |
| Familie | FRISCO |
| Garanție (ani) | 5 ani |
| Dimensiuni (mm) | 1187x530x85 mm |
| Material | |
| Montaj | |
| Presiune maximă de lucru (MPa) | 1.8 |
| Tip încălzire | Încălzire centrală / electrică (rezistenta electrica) |
| Putere nominală (W) | 559 |
| Distanța conectori (mm) | 50 mm |
Calorifer portprosop BLACK LINE 1200x502mm – negru mat
2.236,00 lei| Greutate | 17 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 138 × 58 × 10 cm |
| Culoare / Finisaj | Negru / Mat |
| Fabrica | |
| Conținut pachet | 1 x Aerisitor, 1 x Dop, 1 x Manual de utilizare si montaj, 1 x Radiator |
| Familie | BLACK LINE |
| Garanție (ani) | 5 ani |
| Dimensiuni (mm) | 1200x502x85 mm |
| Material | |
| Montaj | |
| Presiune maximă de lucru (MPa) | 1.8 |
| Tip încălzire | Încălzire centrală / electrică (rezistenta electrica) |
| Putere nominală (W) | 505 |
| Distanța conectori (mm) | 50 mm |
Calorifer portprosop WHITE LINE 1200x502mm – alb lucios
2.030,00 lei| Greutate | 17 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 138 × 54 × 10 cm |
| Culoare / Finisaj | Alb / Lucios |
| Fabrica | |
| Conținut pachet | 1 x Aerisitor, 1 x Dop, 1 x Manual de utilizare si montaj, 1 x Radiator |
| Familie | WHITE LINE |
| Garanție (ani) | 5 ani |
| Dimensiuni (mm) | 1200x502x85 mm |
| Material | |
| Montaj | |
| Tip încălzire | Încălzire centrală / electrică (rezistenta electrica) |
| Putere nominală (W) | 478 |
| Distanța conectori (mm) | 50 mm |
Calorifer portprosop FLAT BLACK 1500x500mm – negru mat
1.525,00 lei| Greutate | 22 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 158 × 53 × 10 cm |
| Culoare / Finisaj | Negru / Mat |
| Fabrica | |
| Conținut pachet | 1 x Aerisitor, 1 x Dop, 1 x Manual de utilizare si montaj, 1 x Radiator |
| Familie | FLAT |
| Garanție (ani) | 5 ani |
| Dimensiuni (mm) | 1500x500x115 mm |
| Material | |
| Montaj | |
| Presiune maximă de lucru (MPa) | 1.8 |
| Tip încălzire | Încălzire centrală / electrică (rezistenta electrica) |
| Putere nominală (W) | 887 |
| Distanța conectori (mm) | 440 mm |
Calorifer portprosop FLAT BLACK 800x500mm – negru mat
1.051,00 lei| Greutate | 12 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 83 × 53 × 10 cm |
| Culoare / Finisaj | Negru / Mat |
| Fabrica | |
| Conținut pachet | 1 x Aerisitor, 1 x Dop, 1 x Manual de utilizare si montaj, 1 x Radiator |
| Familie | FLAT |
| Garanție (ani) | 5 ani |
| Dimensiuni (mm) | 800x500x115 mm |
| Material | |
| Montaj | |
| Presiune maximă de lucru (MPa) | 1.8 |
| Tip încălzire | Încălzire centrală / electrică (rezistenta electrica) |
| Putere nominală (W) | 440 |
| Distanța conectori (mm) | 440 mm |
Calorifer portprosop FLAT WHITE 1500x500mm – alb lucios
1.391,00 lei| Greutate | 22 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 158 × 53 × 10 cm |
| Culoare / Finisaj | Alb / Lucios |
| Fabrica | |
| Conținut pachet | 1 x Aerisitor, 1 x Dop, 1 x Manual de utilizare si montaj, 1 x Radiator |
| Familie | FLAT |
| Garanție (ani) | 5 ani |
| Dimensiuni (mm) | 1500x500x115 mm |
| Material | |
| Montaj | |
| Presiune maximă de lucru (MPa) | 1.8 |
| Tip încălzire | Încălzire centrală / electrică (rezistenta electrica) |
| Putere nominală (W) | 887 |
| Distanța conectori (mm) | 470 mm |
Calorifer portprosop FLAT WHITE 800x500mm – alb lucios
969,00 lei| Greutate | 12 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 83 × 53 × 10 cm |
| Culoare / Finisaj | Alb / Lucios |
| Fabrica | |
| Conținut pachet | 1 x Aerisitor, 1 x Dop, 1 x Manual de utilizare si montaj, 1 x Radiator |
| Familie | FLAT |
| Garanție (ani) | 5 ani |
| Dimensiuni (mm) | 800x500x115 mm |
| Material | |
| Montaj | |
| Presiune maximă de lucru (MPa) | 1.8 |
| Tip încălzire | Încălzire centrală / electrică (rezistenta electrica) |
| Putere nominală (W) | 446 |
| Distanța conectori (mm) | 440 mm |
Calorifer portprosop LINEAR WHITE 1250x500mm – alb lucios
1.288,00 lei| Greutate | 18 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 130 × 54 × 10 cm |
| Culoare / Finisaj | Alb / Lucios |
| Fabrica | |
| Conținut pachet | 1 x Aerisitor, 1 x Dop, 1 x Manual de utilizare si montaj, 1 x Radiator |
| Familie | LINEAR |
| Garanție (ani) | 5 ani |
| Dimensiuni (mm) | 1250x500x105 mm |
| Material | |
| Montaj | |
| Presiune maximă de lucru (MPa) | 1.8 |
| Tip încălzire | Încălzire centrală / electrică (rezistenta electrica) |
| Putere nominală (W) | 602 |
| Distanța conectori (mm) | 50 mm |
Calorifer portprosop MOON BLACK 1200x500mm – negru mat
1.350,00 lei| Greutate | 16 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 123 × 55 × 8 cm |
| Culoare / Finisaj | Antracit / Mat |
| Fabrica | |
| Conținut pachet | 1 x Aerisitor, 1 x Dop, 1 x Manual de utilizare si montaj, 1 x Radiator |
| Familie | MOON |
| Garanție (ani) | 5 ani |
| Dimensiuni (mm) | 1200x500x100 mm |
| Material | |
| Montaj | |
| Presiune maximă de lucru (MPa) | 1.8 |
| Tip încălzire | Încălzire centrală / electrică (rezistenta electrica) |
| Putere nominală (W) | 682 |
| Distanța conectori (mm) | 450 mm |
Calorifer portprosop MOON CHROME 1200×500 – crom
1.896,00 lei| Greutate | 12,8 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 123 × 55 × 8 cm |
| Culoare / Finisaj | Crom / Lucios |
| Fabrica | |
| Conținut pachet | 1 x Aerisitor, 1 x Dop, 1 x Manual de utilizare si montaj, 1 x Radiator |
| Familie | MOON |
| Garanție (ani) | 5 ani |
| Dimensiuni (mm) | 1200x500x100 mm |
| Material | |
| Montaj | |
| Presiune maximă de lucru (MPa) | 1.8 |
| Tip încălzire | Încălzire centrală / electrică (rezistenta electrica) |
| Putere nominală (W) | 470 |
| Distanța conectori (mm) | 450 mm |
Calorifer portprosop MOON WHITE 1200x500mm – alb lucios
1.257,00 lei| Greutate | 16 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 123 × 55 × 8 cm |
| Culoare / Finisaj | Alb / Lucios |
| Fabrica | |
| Conținut pachet | 1 x Aerisitor, 1 x Dop, 1 x Manual de utilizare si montaj, 1 x Radiator |
| Familie | MOON |
| Garanție (ani) | 5 ani |
| Dimensiuni (mm) | 1200x500x100 mm |
| Material | |
| Montaj | |
| Presiune maximă de lucru (MPa) | 1.8 |
| Tip încălzire | Încălzire centrală / electrică (rezistenta electrica) |
| Putere nominală (W) | 682 |
| Distanța conectori (mm) | 450 mm |