Afișez 109 - 126 din 258 de rezultate
Filtrați după preț
Filtrați după marcă
- Arezzo 144
- Villeroy&Boch 3
- Alca 5
- Besco 2
- FDesign 68
- Hansgrohe 10
- Ideal Standard 3
Filtrați după dimensiune
Filtrați după material
Starea stocului
Baterie cada CUBEFIELD, completa, cu montaj pe perete – auriu periat
1.597,00 lei| Cartus ceramic | CITEC |
|---|---|
| Fabrica | |
| Cartuș ceramic | CITEC |
| Culoare / Finisaj | Auriu / Periat |
| Conținut pachet | 1 x Baterie cada, 1 x Manual de utilizare si montaj |
| Latime | 210 |
| Inaltime | 96 |
| Adancime | 211 |
| Familie | CUBEFIELD |
| Functii | 2 |
| Greutate | 3.2 |
| Garanție (ani) | 5 ani |
Baterie înaltă cadă CUBEFIELD, cu montaj în pardoseală – crom
2.751,00 lei| Cartuș ceramic | CITEC |
|---|---|
| Fabrica | |
| Culoare / Finisaj | Crom / Lucios |
| Conținut pachet | 1 x Baterie, 1 x Furtu, 1 x Manual de utilizare și montare, 1 x Pară duș |
| Familie | CUBEFIELD |
| Functii | |
| Garanție (ani) | 5 ani |
| Material | |
| Montaj | |
| Înălțime / lungime pipă (mm) | 877 / 219 mm |
Baterie înaltă cadă CUBEFIELD, cu montaj în pardoseală – negru
3.039,00 lei| Cartuș ceramic | CITEC |
|---|---|
| Fabrica | |
| Culoare / Finisaj | Negru / Mat |
| Conținut pachet | 1 x Baterie, 1 x Furtu, 1 x Manual de utilizare și montare, 1 x Pară duș |
| Familie | CUBEFIELD |
| Garanție (ani) | 5 ani |
| Dimensiuni (mm) | 187 x 1058 x 315 mm |
| Material | |
| Montaj | |
| Înălțime / lungime pipă (mm) | 877 / 219 mm |
Baterie înaltă cadă CUBEFIELD, cu montaj în pardoseală – auriu periat
3.482,00 lei| Cartuș ceramic | CITEC |
|---|---|
| Fabrica | |
| Culoare / Finisaj | Auriu / Periat |
| Conținut pachet | 1 x Baterie, 1 x Furtu, 1 x Manual de utilizare și montare, 1 x Pară duș |
| Familie | CUBEFIELD |
| Garanție (ani) | 5 ani |
| Dimensiuni (mm) | 187 x 1058 x 315 mm |
| Material | |
| Montaj | |
| Înălțime / lungime pipă (mm) | 877 / 219 mm |
Panou de duș COLUMBIA, din oțel inoxidabil 130x20x50cm – inox periat
1.360,00 lei| Greutate | 6,5 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 500 × 200 × 1300 cm |
| Culoare / Finisaj | Crom / Lucios |
| Material | |
| Fabrica | |
| Conținut pachet | 1 x Manual de utilizare si montaj, 1 x Panou de dus |
| Familie | COLUMBIA |
| Garanție (ani) | 5 ani |
| Dimensiuni (mm) | 200 x 500 x 1300 mm |
| Montaj |
Panou de duș COLORADO, oțel inoxidabil 165x22x46cm – inox
1.525,00 lei| Greutate | 9,07 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 460 × 220 × 1650 cm |
| Culoare / Finisaj | Crom / Lucios |
| Material | |
| Fabrica | |
| Conținut pachet | 1 x Manual de utilizare si montaj, 1 x Panou de dus |
| Familie | COLORADO |
| Garanție (ani) | 5 ani |
| Dimensiuni (mm) | 220 x 460 x 1460 mm |
| Montaj |
Panou de duș COLUMBIA, din aluminiu 130x20x50cm – culoare negru mat
1.494,00 lei| Greutate | 6,5 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 500 × 200 × 1300 cm |
| Culoare / Finisaj | Negru / Mat |
| Material | |
| Fabrica | |
| Conținut pachet | 1 x Manual de utilizare si montaj, 1 x Panou de dus |
| Familie | COLUMBIA |
| Garanție (ani) | 5 ani |
| Montaj |
Panou de duș ASPEN, aluminiu 146,5×23,2×51,8cm – alb mat cu marginea neagra
1.803,00 lei| Greutate | 7,52 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 518 × 232 × 1465 cm |
| Culoare / Finisaj | Aluminiu / Lucios |
| Material | |
| Fabrica | |
| Conținut pachet | 1 x Manual de utilizare si montaj, 1 x Panou de dus |
| Familie | ASPEN |
| Garanție (ani) | 5 ani |
| Dimensiuni (mm) | 232 x 518 x 1464 mm |
| Montaj |
Coloana dus completa CUBEFIELD, cu pipa pliabila, 3 functii, montaj pe perete – crom
1.957,00 lei| Cartuș ceramic | CITEC |
|---|---|
| Fabrica | |
| Culoare / Finisaj | Crom / Lucios |
| Conținut pachet | 1 x Coloană de duș, 1 x Furtu, 1 x Manual de utilizare și montare, 1 x Pară duș |
| Familie | CUBEFIELD |
| Functii | |
| Garanție (ani) | 5 ani |
| Material | |
| Montaj |
Coloana dus completa CUBEFIELD, cu pipa pliabila, 3 functii, montaj pe perete – negru
2.174,00 lei| Cartuș ceramic | CITEC |
|---|---|
| Fabrica | |
| Culoare / Finisaj | Negru / Mat |
| Conținut pachet | 1 x Coloană de duș, 1 x Furtu, 1 x Manual de utilizare și montare, 1 x Pară duș |
| Familie | CUBEFIELD |
| Functii | |
| Garanție (ani) | 5 ani |
| Material | |
| Montaj |
Coloană duș completă CUBEFIELD, cu pipă pliabilă, 3 funcții, montaj pe perete – auriu periat
2.462,00 lei| Cartuș ceramic | CITEC |
|---|---|
| Fabrica | |
| Culoare / Finisaj | Auriu / Periat |
| Conținut pachet | 1 x Coloană de duș, 1 x Furtu, 1 x Manual de utilizare și montare, 1 x Pară duș |
| Familie | CUBEFIELD |
| Functii | |
| Garanție (ani) | 5 ani |
| Material | |
| Montaj |
Sistem duș complet CUBEFIELD, cu montaj încastrat în perete – crom
1.669,00 lei| Cartuș ceramic | CITEC |
|---|---|
| Fabrica | |
| Culoare / Finisaj | Crom / Lucios |
| Conținut pachet | 1 x Baterie, 1 x Furtu, 1 x Manual de utilizare și montare, 1 x Pară duș, 1 x Suport para duș |
| Familie | CUBEFIELD |
| Functii | |
| Garanție (ani) | 5 ani |
| Material | |
| Montaj | |
| Tip baterie | Cadă / duș |
Sistem duș complet CUBEFIELD, cu montaj încastrat în perete – negru
2.030,00 lei| Cartuș ceramic | CITEC |
|---|---|
| Fabrica | |
| Culoare / Finisaj | Negru / Mat |
| Conținut pachet | 1 x Baterie încatrată, 1 x Braț de duș, 1 x Cap de duș, 1 x Furtu, 1 x Pară duș, 1 x Sistem încastrare, 1 x Suport para duș |
| Familie | CUBEFIELD |
| Functii | |
| Garanție (ani) | 5 ani |
| Material | |
| Montaj |
Sistem duș complet CUBEFIELD, cu montaj încastrat perete – auriu periat
2.174,00 lei| Cartuș ceramic | CITEC |
|---|---|
| Fabrica | |
| Culoare / Finisaj | Auriu / Periat |
| Conținut pachet | 1 x Baterie încatrată, 1 x Braț de duș, 1 x Cap de duș, 1 x Furtu, 1 x Manual de utilizare și montare, 1 x Suport para duș |
| Familie | CUBEFIELD |
| Functii | |
| Garanție (ani) | 5 ani |
| Material | |
| Montaj |
Baterie bideu CUBEFIELD – crom
598,00 lei| Cartuș ceramic | CITEC |
|---|---|
| Fabrica | |
| Culoare / Finisaj | Crom / Lucios |
| Conținut pachet | 1 x Baterie, 1 x Manual de utilizare și montare, 2 x Racord |
| Familie | CUBEFIELD |
| Functii | |
| Garanție (ani) | 5 ani |
| Material | |
| Montaj | |
| Înălțime / lungime pipă (mm) | 88 / 129 |
| Tip baterie | Bideu |
| Tip comandă | Monocomandă |
Baterie bideu CUBEFIELD – negru
649,00 lei| Cartuș ceramic | CITEC |
|---|---|
| Fabrica | |
| Culoare / Finisaj | Negru / Mat |
| Conținut pachet | 1 x Baterie, 1 x Manual de utilizare și montare |
| Familie | CUBEFIELD |
| Garanție (ani) | 5 ani |
| Material | |
| Montaj | |
| Înălțime / lungime pipă (mm) | 129 / 88 |
| Tip baterie | Bideu |
Baterie bideu CUBEFIELD – auriu periat
721,00 lei| Cartuș ceramic | CITEC |
|---|---|
| Fabrica | |
| Culoare / Finisaj | Auriu / Periat |
| Conținut pachet | 1 x Baterie, 1 x Manual de utilizare și montare |
| Familie | CUBEFIELD |
| Garanție (ani) | 5 ani |
| Material | |
| Montaj | |
| Înălțime / lungime pipă (mm) | 88 / 129 |
| Tip baterie | Bideu |
Baterie încastrată pentru bideu cu duș de mână CUBEFIELD – Crom
794,00 lei| Cartuș ceramic | CITEC |
|---|---|
| Fabrica | |
| Culoare / Finisaj | Crom / Lucios |
| Conținut pachet | 1 x Baterie încatrată, 1 x Cap de duș bideu, 1 x Furtun 1.2m, 1 x Manual de utilizare și montare, 1 x Suport para duș |
| Familie | CUBEFIELD |
| Functii | |
| Garanție (ani) | 5 ani |
| Material | |
| Montaj | |
| Tip baterie | Bideu |