Afișez 55 - 72 din 85 de rezultate
Radiator electric pentru uscat prosoape, din sticlă securizată, 470w ONYX3 1200x470mm – negru mat
6.479,00 lei| Culoare / Finisaj | Negru / Mat |
|---|---|
| Fabrica | |
| Conținut pachet | 1 x Radiator electric / 1 x Manual de utilizare si montaj |
| Familie | ONYX |
| Garanție (ani) | 5 ani |
| Dimensiuni (mm) | 470 x 1200 x 8 mm |
| Material | |
| Montaj |
Rezistență electrică cu termostat pentru calorifer – 300w crom
536,00 lei| Greutate | 0,5 kg |
|---|---|
| Culoare / Finisaj | Crom / Lucios |
| Fabrica | |
| Conținut pachet | 1 x Manual de utilizare si montaj, 1 x Rezistenta electrica |
| Garanție (ani) | 2 ani |
| Material | |
| Montaj | |
| Putere nominală (W) | 300 W |
Rezistență electrică cu termostat pentru calorifer – 300w negru
536,00 lei| Greutate | 0,5 kg |
|---|---|
| Culoare / Finisaj | Negru / Mat |
| Fabrica | |
| Conținut pachet | 1 x Manual de utilizare si montaj, 1 x Rezistenta electrica |
| Garanție (ani) | 2 ani |
| Material | |
| Montaj | |
| Putere nominală (W) | 300 W |
Rezistență electrică cu termostat pentru calorifer – 400w alb
454,00 lei| Greutate | 0,5 kg |
|---|---|
| Culoare / Finisaj | Alb / Lucios |
| Fabrica | |
| Conținut pachet | 1 x Manual de utilizare si montaj, 1 x Rezistenta electrica |
| Garanție (ani) | 2 ani |
| Material | |
| Montaj | |
| Putere nominală (W) | 400 W |
Rezistență electrică cu termostat pentru calorifer – 400w crom
536,00 lei| Greutate | 0,5 kg |
|---|---|
| Culoare / Finisaj | Crom / Lucios |
| Fabrica | |
| Conținut pachet | 1 x Manual de utilizare si montaj, 1 x Rezistenta electrica |
| Garanție (ani) | 2 ani |
| Material | |
| Montaj | |
| Putere nominală (W) | 400 W |
Rezistență electrică cu termostat pentru calorifer – 600w alb
454,00 lei| Greutate | 0,5 kg |
|---|---|
| Culoare / Finisaj | Alb / Lucios |
| Fabrica | |
| Conținut pachet | 1 x Manual de utilizare si montaj, 1 x Rezistenta electrica |
| Garanție (ani) | 2 ani |
| Material | |
| Montaj | |
| Putere nominală (W) | 600 W |
Rezistență electrică cu termostat pentru calorifer – 600w alb
361,00 lei| Greutate | 0,5 kg |
|---|---|
| Culoare / Finisaj | Alb / Lucios |
| Fabrica | |
| Conținut pachet | 1 x Manual de utilizare si montaj, 1 x Rezistenta electrica |
| Garanție (ani) | 2 ani |
| Material | |
| Montaj | |
| Putere nominală (W) | 600 W |
Rezistență electrică cu termostat pentru calorifer – 600w negru
412,00 lei| Greutate | 0,5 kg |
|---|---|
| Culoare / Finisaj | Negru / Mat |
| Fabrica | |
| Conținut pachet | 1 x Manual de utilizare si montaj, 1 x Rezistenta electrica |
| Garanție (ani) | 2 ani |
| Material | |
| Montaj | |
| Putere nominală (W) | 600 W |
Rezistență electrică cu termostat pentru calorifer – 600w negru
536,00 lei| Greutate | 0,5 kg |
|---|---|
| Culoare / Finisaj | Negru / Mat |
| Fabrica | |
| Conținut pachet | 1 x Manual de utilizare si montaj, 1 x Rezistenta electrica |
| Garanție (ani) | 2 ani |
| Material | |
| Montaj | |
| Putere nominală (W) | 600 W |
Robinet termostatic dreapta pentru radiator SPEARPEX / UNICO – alb
855,00 lei| Culoare / Finisaj | Alb / Lucios |
|---|---|
| Fabrica | |
| Conținut pachet | 1 x Manual de utilizare si montaj, 1 x Robinet termostatic |
| Familie | UNICO |
| Garanție (ani) | 2 ani |
| Material | |
| Montaj |
Robinet termostatic dreapta pentru radiator SPEARPEX / UNICO – crom
855,00 lei| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 7 × 10 × 47 cm |
| Culoare / Finisaj | Crom / Lucios |
| Fabrica | |
| Conținut pachet | 1 x Manual de utilizare si montaj, 1 x Robinet termostatic |
| Familie | UNICO |
| Garanție (ani) | 2 ani |
| Material | |
| Montaj |
Robinet termostatic dreapta pentru radiator SPEARPEX / UNICO – negru
855,00 lei| Culoare / Finisaj | Negru / Mat |
|---|---|
| Fabrica | |
| Conținut pachet | 1 x Manual de utilizare si montaj, 1 x Robinet termostatic |
| Familie | UNICO |
| Garanție (ani) | 2 ani |
| Material | |
| Montaj |
Robinet termostatic pe partea dreaptă CORNERPEX / VISION – alb
670,00 lei| Culoare / Finisaj | Alb / Lucios |
|---|---|
| Fabrica | |
| Conținut pachet | 1 x Manual de utilizare si montaj, 1 x Robinet termostatic |
| Familie | VISION |
| Garanție (ani) | 2 ani |
| Material | |
| Montaj |
Robinet termostatic pe partea dreapta CORNERPEX / VISION – crom
670,00 lei| Culoare / Finisaj | Crom / Lucios |
|---|---|
| Fabrica | |
| Conținut pachet | 1 x Manual de utilizare si montaj, 1 x Robinet termostatic |
| Familie | VISION |
| Garanție (ani) | 2 ani |
| Material | |
| Montaj |
Robinet termostatic pe partea dreaptă CORNERPEX / VISION – negru
670,00 lei| Culoare / Finisaj | Negru / Mat |
|---|---|
| Fabrica | |
| Conținut pachet | 1 x Manual de utilizare si montaj, 1 x Robinet termostatic |
| Familie | VISION |
| Garanție (ani) | 2 ani |
| Material | |
| Montaj |
Robinet termostatic pe partea dreaptă DUOPEX / TWINS – alb
958,00 lei| Culoare / Finisaj | Alb / Lucios |
|---|---|
| Fabrica | |
| Conținut pachet | 1 x Manual de utilizare si montaj, 1 x Robinet termostatic |
| Familie | TWINS |
| Garanție (ani) | 2 ani |
| Material | |
| Montaj |
Robinet termostatic pe partea dreaptă DUOPEX / TWINS – negru
958,00 lei| Culoare / Finisaj | Negru / Mat |
|---|---|
| Fabrica | |
| Conținut pachet | 1 x Manual de utilizare si montaj, 1 x Robinet termostatic |
| Familie | TWINS |
| Garanție (ani) | 2 ani |
| Material | |
| Montaj |
Robinet termostatic pe partea dreaptă VARIOPEX / INTEGRA – alb
855,00 lei| Culoare / Finisaj | Alb / Lucios |
|---|---|
| Fabrica | |
| Conținut pachet | 1 x Manual de utilizare si montaj, 1 x Robinet termostatic |
| Familie | INTEGRA |
| Garanție (ani) | 2 ani |
| Material | |
| Montaj |