Afișez singurul rezultat
Altele
Lavoar dreptunghiular PLANO, din porțelan, cu suport prosoape, cu scurgere neagră 60X42cm – negru
1.144,00 lei| Greutate | 17 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 420 × 600 × 130 cm |
| Adâncime interioară | 130 mm |
| Culoare / Finisaj | Negru / Mat |
| Conținut pachet | 1 lavoar, Manual, Suport prosop |
| Familie | PLANO |
| Garanție (ani) | 5 ani |
| Dimensiuni (mm) | 145 x 420 x 600 mm |
| Material | |
| Montaj | |
| Orificiu de montare baterie | Cu orificiu |
| Preaplin | Cu preaplin |