Showing all 13 results
Rectangular rectangular stables
CADĂ DREPTUNGHIULARĂ KARAG ARIA ALB 130x70cm 5206836021195
2.055,00 lei| Factory | |
|---|---|
| Size | |
| Collection | |
| Mount | |
| Color | |
| Material |
CADĂ DREPTUNGHIULARĂ KARAG ARIA ALB 140x70cm 5206836021201
2.055,00 lei| Factory | |
|---|---|
| Size | |
| Collection | |
| Mount | |
| Color | |
| Material |
CADĂ DREPTUNGHIULARĂ KARAG ARIA ALB 150x70cm 5206836001791
2.261,00 lei| Factory | |
|---|---|
| Size | |
| Collection | |
| Mount | |
| Color | |
| Material |
CADĂ DREPTUNGHIULARĂ KARAG ARIA ALB 160x75cm 5206836558066
2.364,00 lei| Factory | |
|---|---|
| Size | |
| Collection | |
| Mount | |
| Color | |
| Material |
CADĂ DREPTUNGHIULARĂ KARAG ARIA ALB 170x70cm 5206836562520
2.261,00 lei| Factory | |
|---|---|
| Size | |
| Collection | |
| Mount | |
| Color | |
| Material |
CADĂ DREPTUNGHIULARĂ KARAG ARIA ALB 170x75cm 5206836552194
2.725,00 lei| Factory | |
|---|---|
| Size | |
| Collection | |
| Mount | |
| Color | |
| Material |
CADĂ DREPTUNGHIULARĂ KARAG ARIA ALB 180x80cm 5206836561134
3.090,00 lei| Factory | |
|---|---|
| Size | |
| Collection | |
| Mount | |
| Color | |
| Material |
CADĂ DREPTUNGHIULARĂ KARAG RHODES ALB 160x75cm 5206836659770
9.162,00 lei| Factory | |
|---|---|
| Size | |
| Collection | |
| Mount | |
| Color | |
| Material |
Cada dreptunghiulara Kolpasan, Elektra, 190 x 90 cm, acril
2.743,00 lei| Factory | |
|---|---|
| Size | |
| Collection | |
| Material | |
| Color | |
| montage |
Cada dreptunghiulara Kolpasan, Tamia, 160 x 70 cm, acril
1.262,00 lei| Factory | |
|---|---|
| Size | |
| Collection | |
| Material | |
| Color | |
| montage |
Cada Villeroy & Boch, Oberon, pentru inzidire, dreptunghiulara, 170 x 70 cm, alb alpin
3.294,00 lei| Factory | |
|---|---|
| Size | |
| Collection | |
| Material | |
| Color | |
| montage |
Cadă FLORIDA din acril, freestanding, de perete, 170x75cm – alb lucios
5.964,00 lei| Weight | 76 kg |
|---|---|
| Dimensions | 750 × 1700 × 580 cm |
| Culoare / Finisaj | Alb / Lucios |
| Conținut pachet | 1 x Cada, 1 x Manual de utilizare si montaj |
| Familie | FLORIDA |
| Garanție (ani) | 5 ani |
| Dimensiuni (mm) | 580 x 750 x 1700 mm |
| Material | |
| montage |
Cadă MANHATTAN din acril, freestanding, de perete, 170x80cm -alb lucios
6.170,00 lei| Weight | 53 kg |
|---|---|
| Dimensions | 790 × 1690 × 600 cm |
| Culoare / Finisaj | Alb / Lucios |
| Conținut pachet | 1 x Cada, 1 x Manual de utilizare si montaj |
| Familie | MANHATTAN |
| Garanție (ani) | 5 ani |
| Dimensiuni (mm) | 600 x 790 x 1690 mm |
| Material | |
| montage |