Showing 91–108 of 258 results
Filter by price
Filter by brand
- Arezzo 144
- Villeroy&Boch 3
- Alca 5
- Besco 2
- FDesign 68
- Hansgrohe 10
- Ideal Standard 3
Filter by size
Filter by material
VENTIL PUSH-OPEN PENTRU LAVOARE CU PREALPIN 8L033401
383,00 lei| Factory | |
|---|---|
| Size | |
| Collection | |
| Color | |
| Material |
Rigolă de scurgere din oțel inoxidabil, 80cm – auriu periat
773,00 lei| Culoare / Finisaj | Auriu / Periat |
|---|---|
| Conținut pachet | 1 x Manual de utilizare si montaj, 1 x Rigola de scurgere |
| Debit de apă (L/min) | 30l / min |
| Garanție (ani) | 12 ani |
| Dimensiuni (mm) | 70 x 110 x 800 mm |
| Material | |
| montage |
Rigola de scurgere 2in1, din oțel inoxidabil, cu grilă reversibilă, 70cm – crom
680,00 lei| Culoare / Finisaj | Crom / Lucios |
|---|---|
| Conținut pachet | 1 x Manual de utilizare si montaj, 1 x Rigola de scurgere |
| Debit de apă (L/min) | 30l / min |
| Garanție (ani) | 12 ani |
| Dimensiuni (mm) | 700 mm |
| Material | |
| montage |
Rigolă de scurgere 2în1, din oțel inoxidabil, cu grilă reversibilă, 80cm – crom
711,00 lei| Dimensions | 800 × 70 cm |
|---|---|
| Culoare / Finisaj | Crom / Lucios |
| Conținut pachet | 1 x Manual de utilizare si montaj, 1 x Rigola de scurgere |
| Debit de apă (L/min) | 30l / min |
| Garanție (ani) | 12 ani |
| Dimensiuni (mm) | 70 x 110 x 800 mm |
| Material | |
| montage |
Rigolă de scurgere 2în1, din oțel inoxidabil, cu grilă reversibilă, 80cm – negru
794,00 lei| Culoare / Finisaj | Negru / Mat |
|---|---|
| Conținut pachet | 1 x Manual de utilizare si montaj, 1 x Rigola de scurgere |
| Debit de apă (L/min) | 30l / min |
| Garanție (ani) | 12 ani |
| Dimensiuni (mm) | 70 x 110 x 800 mm |
| Material | |
| montage |
Rigolă de scurgere 2în1, din oțel inoxidabil, cu grilă reversibilă, 90cm – crom
773,00 lei| Weight | 3,26 kg |
|---|---|
| Dimensions | 900 × 70 cm |
| Culoare / Finisaj | Crom / Lucios |
| Conținut pachet | 1 x Manual de utilizare si montaj, 1 x Rigola de scurgere |
| Debit de apă (L/min) | 30l / min |
| Garanție (ani) | 12 ani |
| Dimensiuni (mm) | 70 x 110 x 900 mm |
| Material | |
| montage |
Rigolă de scurgere îngustă din oțel inoxidabil cu grilă 80cm – crom
711,00 lei| Weight | 2,4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 800 × 65 cm |
| montage | |
| Material | |
| Culoare / Finisaj | Crom / Lucios |
| Garanție (ani) | 12 ani |
Baterie lavoar CUBEFIELD, cu montaj pe lavoar – crom
598,00 lei| Dimensions | 80 × 35 × 21 cm |
|---|---|
| Cartuș ceramic | CITEC |
| Factory | |
| Culoare / Finisaj | Crom / Lucios |
| Conținut pachet | 1 x Baterie, 1 x Manual de utilizare și montare, 2 x Racord |
| Familie | CUBEFIELD |
| Garanție (ani) | 5 ani |
| Material | |
| montage | |
| Înălțime / lungime pipă (mm) | 114 / 120 mm |
| Tip baterie | Lavoar |
| Tip comandă | Monocomandă |
| Tip pipă | Pivotantă |
Baterie lavoar CUBEFIELD, cu montaj pe lavoar – negru
649,00 lei| Dimensions | 80 × 35 × 21 cm |
|---|---|
| Cartuș ceramic | CITEC |
| Factory | |
| Culoare / Finisaj | Negru / Mat |
| Familie | CUBEFIELD |
| Garanție (ani) | 5 ani |
| Dimensiuni (mm) | 42 x 167 x 161 mm |
| Material | |
| montage | |
| Înălțime / lungime pipă (mm) | 114 / 120 mm |
Baterie lavoar CUBEFIELD, cu montaj pe lavoar – auriu periat
701,00 lei| Cartuș ceramic | CITEC |
|---|---|
| Factory | |
| Culoare / Finisaj | Auriu / Periat |
| Familie | CUBEFIELD |
| Garanție (ani) | 5 ani |
| Dimensiuni (mm) | 42 x 167 x 161 mm |
| Material | |
| montage | |
| Înălțime / lungime pipă (mm) | 114 / 120 mm |
Baterie inalta lavoar CUBEFIELD, cu montaj pe blat – crom
876,00 lei| Cartuș ceramic | CITEC |
|---|---|
| Factory | |
| Culoare / Finisaj | Crom / Lucios |
| Conținut pachet | 1 x Baterie, 1 x Manual de ultilizare și montare, 2 x Racord |
| Familie | CUBEFIELD |
| Garanție (ani) | 2 ani |
| Dimensiuni (mm) | 315 x 204 x 42 |
| Material | |
| montage | |
| Înălțime / lungime pipă (mm) | 257 / 163 mm |
| Tip baterie | Lavoar |
| Tip comandă | Monocomandă |
Baterie inalta lavoar CUBEFIELD, cu montaj pe blat- negru
1.000,00 lei| Inaltime | 315 mm |
|---|---|
| Factory | |
| Cartuș ceramic | CITEC |
| Latime | 42 mm |
| Culoare / Finisaj | Negru / Mat |
| Adancime | 204 mm |
| Conținut pachet | 1 x Baterie lavoar, 1 x Manual de utilizare si montaj |
| Cartus ceramic | CITEC |
| Familie | CUBEFIELD |
| Garanție (ani) | 5 ani |
| Material | |
| montage | Montat pe blat |
Baterie inalta lavoar CUBEFIELD, cu montaj pe blat – auriu periat
1.020,00 lei| Lungime pipa | 163 |
|---|---|
| Factory | |
| Inaltime pipa | 257 |
| Cartuș ceramic | CITEC |
| Culoare / Finisaj | Auriu / Periat |
| Conținut pachet | 1 x Baterie lavoar, 1 x Manual de utilizare si montaj |
| Inaltime | 315 |
| Latime | 42 |
| Familie | CUBEFIELD |
| Garanție (ani) | 5 ani |
| Material | |
| montage | Montat pe blat |
Baterie lavoar CUBEFIELD, incastrata in perete – crom
917,00 lei| Cartuș ceramic | CITEC |
|---|---|
| Factory | |
| Culoare / Finisaj | Crom / Lucios |
| Conținut pachet | 1 x Baterie încastrată, 1 x Manual de utilizare și montare, 1 x Sistem încastrare |
| Familie | CUBEFIELD |
| Garanție (ani) | 5 ani |
| Dimensiuni (mm) | 240 x 196 x 80 |
| Material | |
| montage | |
| Înălțime / lungime pipă (mm) | / 196 mm |
Baterie lavoar CUBEFIELD, incastrata in perete – negru
989,00 lei| Cartuș ceramic | CITEC |
|---|---|
| Factory | |
| Culoare / Finisaj | Negru / Mat |
| Conținut pachet | 1 x Baterie încastrată, 1 x Manual de utilizare și montare, 1 x Sistem încastrare |
| Familie | CUBEFIELD |
| Garanție (ani) | 5 ani |
| Dimensiuni (mm) | 240 x 80 x 196 mm |
| Material | |
| montage | |
| Înălțime / lungime pipă (mm) | / 196 mm |
Baterie lavoar CUBEFIELD, incastrata in perete – auriu periat
1.010,00 lei| Cartuș ceramic | CITEC |
|---|---|
| Factory | |
| Culoare / Finisaj | Auriu / Periat |
| Conținut pachet | 1 x Baterie încastrată, 1 x Manual de utilizare și montare, 1 x Sistem încastrare |
| Familie | CUBEFIELD |
| Garanție (ani) | 5 ani |
| Material | |
| montage | |
| Înălțime / lungime pipă (mm) | / 196 mm |
Baterie cada/duș CUBEFIELD, completă, cu montaj pe perete – Crom
1.278,00 lei| Cartuș ceramic | CITEC |
|---|---|
| Factory | |
| Culoare / Finisaj | Crom / Lucios |
| Conținut pachet | 1 x Baterie cada, 1 x Manual de utilizare si montaj |
| Familie | CUBEFIELD |
| Garanție (ani) | 5 ani |
| Material | |
| montage | |
| Înălțime / lungime pipă (mm) | / 191 mm |
| Tip comandă | Monocomandă |
| Tip pipă | Fixă |
Baterie cada CUBEFIELD, completa, cu montaj pe perete – negru
1.453,00 lei| Weight | 4 kg |
|---|---|
| Cartuș ceramic | CITEC |
| Factory | |
| Culoare / Finisaj | Negru / Mat |
| Conținut pachet | 1 x Baterie cada, 1 x Manual de utilizare si montaj |
| Inaltime | 96 |
| Latime | 210 |
| Adancime | 211 |
| Greutate | 3.2 |
| Familie | CUBEFIELD |
| Cartus ceramic | CITEC |
| Garanție (ani) | 5 ani |
| Material | Cupru |